iTClamp® kraujavimo stabdymui

iTClamp® kraujavimo stabdymui

iTClamp® yra coTCCC rekomenduojamas kraujavimo stabdymo prietaisas, skirtas naudoti galūnėse, pažastyse, kirkšnyse, galvos odoje ir kakle. Prietaisas uždaro žaizdos kraštus, kad sušvelnintų tolesnį kraujo netekimą, kol žaizdą bus galima sutvarkyti chirurginiu būdu. Tai – puiki alternatyva neturint laiko tamponavimui
Kalbant apie galvos ir kaklo žaizdas, būtina žinoti, kad iš šių vietų kraujuoja daug. Tiek civilinėje, tiek karinėje aplinkoje šių sužeidimų pasitaiko labai dažnai. Kad ir kaip keistai skambėtų, žmogus iš galvos gali prarasti tiek kraujo, kad gali išsivystyti hemoraginis šokas ir galiausiai ištikti mirtis. Turniketo šiose vietose neuždėsime, o ir tamponavimas į kaklą ne visais atvejais galimas, todėl iTClamp® – puiki alternatyva kraujavimo stabdymui, esant galvos, veido ir kaklo sužeidimams.
Tyrimai rodo, kad iTClamp yra pranašesnis už žaizdų tamponavimą paciento išgyvenimo tikimybės, išgyvenimo laiko ir bendro kraujo netekimo požiūriu. Uždedamas per kelias sekundes (https://www.youtube.com/watch?v=DNc-JajMxyg), sukeliant minimalų skausmą (https://www.youtube.com/watch?v=cH32ODgiWP0), iTClamp idealiai tinka greitosios medicinos pagalbos personalui bei kovos lauke esantiems paramedikams.

Paprastas nuėmimas (https://www.youtube.com/watch?v=-JKbqCKvnww&t=3s )

Daugiau skaitykite čia.

 

Back to blog